Masło orzechowe – nie tylko słodka przekąska!

21 lip 2016 przez

Trenujesz i pilnujesz odpowiedniej diety? Świetnie! Ale pewnie już masz problem z przełknięciem kolejnej porcji kurczaka z ryżem. Na widok innych typowo „sportowych” dań też już ślinka nie cieknie. Spokojnie – mam na to rozwiązanie. Bardzo pyszne, bo mowa o.. maśle orzechowym!

masło-orzechoweMasło orzechowe ma świetne działanie – pomaga w spalaniu tłuszczu, buduje tkankę mięśniową, ale i nie zapominajmy o tym, że.. podnosi libido! Zawarte w nim klasy tłuszczowe, witaminy E, B, magnez i białko pozytywnie działa na nasze ciało, nie odkładając się w boczkach :)

A skoro o boczkach mowa – jedzenie masła orzechowego pomaga w utrzymaniu odpowiedniej elastyczności skóry, przeciwdziała tyciu i utracie tkanki mięśniowej, którą JUŻ wyrobiliśmy. A teraz najważniejsze pytanie – jakie orzechy jeść? W-S-Z-Y-S-T-K-I-E! Nerkowce, migdały – to co masz pod ręką

PS: Pamiętaj, że orzechy możesz wykorzystywać na różne sposoby w swojej kuchni, nie tylko masło, ale również sosy, panierki do mięsa czy po prostu – tak o. Jako przekąskę. Smacznego!

 

Ostatnie Wpisy

Tags