Na ratunek wątrobie

28 cze 2016 przez

Wątroba jest nazywana sitem całego organizmu. Coś jesz, bierzesz leki, wszystko, dosłownie WSZYSTKO przechodzi przez ten organ. Dlatego tak często go odczuwasz. Ból, problemy trawienne, mogą być początkiem poważnych schorzeń. Zobacz jak oczyszczać wątrobę i dbać o jej sprawność. Są to bardzo proste kroki!

1357220344_faqytv_600

Aby zadbać o wątrobę, nie trzeba przechodzić na radykalną dietę, przyjmować suplementy diety czy inne produkty oczyszczające. Wystarczy, że się je z głową. Zobacz pięć kroków do zdrowej wątroby!

  • pij wodę mineralną, źródlaną, przegotowaną. Ważne, że jest to woda, która oczyszcza i nawadnia organizm. Już po tygodniu odczujesz różnicę!
  • jedz kolorowo - to znaczy, że na talerzu nie może zabraknąć warzyw i owoców
  • jedz regularnie - to nie może być takie trudne, jak myślisz. Nawet jak masz problem z pilnowaniem czasu, staraj się nie wychodzić z domu bez śniadania.
  • zrób detoks od alkoholu - od niego zaczynają się problemy.. ze wszystkim. Ale marskość wątroby coś Ci mówi?
  • nie nadużywaj leków - podobno my Polacy jesteśmy w czołówce „lekomanów”, nie potrafimy się leczyć bez ich użycia. Spróbuj migrenę leczyć okładami, ból brzucha ziołami, a grypę na domowe sposoby. Leki mocno obciążają wątrobę, szczególnie przeciwbólowe i antybiotyki.

Ostatnie Wpisy

Tags